Uwaga 0 zł Promocja dla nowo zakładanych rachunków       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

SKO

 • Konkurs "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach" w SKO Sieroniowice

  20180201_115602.jpeg

  W styczniu b.r. nasi eskaowicze z sieroniowickiej szkoły wzięli udział w konkursie "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach". Każde dziecko miało za zadanie ułożyć krótki wierszyk, wyliczankę, rymowankę która mówiłaby o jego talentach i oszczędzaniu w SKO. Wszystkie rymowanki zostaną zaprezentowane na szkolnym przedstawieniu w marcu.

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły

  20180221_131100.jpeg

  W dniu 21.02.2018 r. w sieroniowickiej szkole członkowie SKO wzięli udział w "Olimpiadzie Sportowej z Bankiem Spółdzielczym", zorganizowanej przez opiekuna grupy Panią Grażynę Janiczuk.

   

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Zakończył się Konkurs "Świąteczna skarbonka" w sieroniowickiej szkole

  14 grudnia w szkole filialnej w Sieroniowicach rozwiązano konkurs techniczno-plastyczny "Świąteczna skarbonka". Nasi eskaowicze, z pomocą swoich rodziców, wykonali prace przestrzenne. Wykorzystali bardzo różne materiały i surowce wtórne. Pomysłowość wykonawców nie znała granic. Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z wykonanymi pracami.

  18 Grudnia 2017
  czytaj dalej
 • Konkurs "Pan Pieniążek" w sieroniowickiej szkole

  W dniu 08.11.2017 r. w Szkole Filialnej w Sieroniowicach rozstrzygnięty został konkurs pod nazwą "Pan Pieniążek", zorganizowany przez opiekuna SKO Panią Grażynę Janiczuk.

  15 Listopada 2017
  czytaj dalej
 • Światowy Dzień Oszczędzania w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach

  W Szkole Podstawowej filialnej w Sieroniowicach w dniu 31.10.2017 r. na zakończenie miesiąca oszczędzania oraz z okazji Światowego Dnia Oszczędzania miały miejsce zawody sportowe z pieniędzmi w roli nietypowych przyrządów do ćwiczeń. Członkowie SKO świetnie radzili sobie z konkurencjami.

  Połączenie promocji oszczędzania z promocją zdrowia jest godne pochwały. Widać "nasi SKO-wicze" mają wiele zapału zarówno do sportu jak i oszczędzania.

  02 Listopada 2017
  czytaj dalej
 • Pasowanie na członka SKO w sieroniowickiej szkole

  W dniu 25 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach odbyło się uroczyste "Pasowanie uczniów klasy I na członków SKO", czyli uczestników Szkolnej Kasy Oszczędności. Podczas pasowania oczywiście nie mogło zabraknąć osoby reprezentującej nasz Bank; była nią Pani Irena Wenszka - Dyrektor Oddziału w Ujeździe. Wręczyła dzieciom drobne gadżety, aby zachęcić młodych SKO-wiczów do oszczędzania.

   

  27 Października 2017
  czytaj dalej
 • Pożegnanie uczniów klasy III w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach

  W dniu 21 czerwca 2017 r. gościliśmy w szkole filialnej w Sieroniowicach na uroczystym pożegnaniu uczniów klasy trzeciej, którzy od września będą już uczęszczać do siedziby szkoły w Jaryszowie. Uczniowie, pod okiem wychowawcy Pani Grażyny Janiczuk przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali zaproszonym gościom oraz swoim rodzicom.

  10 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Zobaczmy jakie dzieci potrafią być pomysłowe! - prace członków SKO przy PSP w Jaryszowie

  W minionym roku szkolnym 2016/2017 jak co roku członkowie SKO musieli wykonać szereg zadań w ramach udziału w Programie TalentowiSKO. Dzieci z SKO działającej przy Publicznej Szkole Podstawowej w  Jaryszowie wzięły udział w konkursie pt. "Maskotka naszej SKO". Wykonane maskotki prezentują duże zaangażowanie oraz poczucie estetyki ich twórców - młodych talentów! Zachęcamy Państwa do zobaczenia naszej galerii. Prezentowane prace zostały zrealizowane pod okiem opiekuna SKO Pani Ilony Morawiec - Konieczny.

  06 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Wyniki etapu regionalnego konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

  Znamy już zwycięzców regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO.

  31 Maja 2017
  czytaj dalej
 • "TalentowiSKO” z wizytą w Strzeleckim Oddziale naszego Banku

  Dnia 17 listopada 2016 r. gościliśmy w Oddziale w Strzelcach Opolskich dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaryszowie – Szkoły Filialnej w Sieroniowicach. „Lekcja w Banku” została zorganizowana w ramach Program TalentowiSKO. Dzieci z klas I – II z zainteresowaniem przyglądały się pracy kasjera, od zaplecza zobaczyły jak wygląda bankomat, poznały na czym polega praca bankowca.

  17 Listopada 2016
  czytaj dalej