Uwaga 0 zł Promocja dla nowo zakładanych rachunków       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

SKO

 • Zakończyły się konkursy w ramach Programu TalentowiSKO

  IMG_7300.jpeg

  Konkurs pn. "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" w ramach Programu TalentowiSKO przeznaczony dla Szkolnych Kas Oszczędności (dla Szkół Podstawowych) rozpoczął się 30 września 2017 r. Do dnia 8 kwietnia 2018 r. szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie zobligowane były do złożenia w Banku raportów z działań konkursowych. Spośród 11 zgłoszonych do konkursu szkół‚, ostatecznie raporty z działań konkursowych złożyło 7 szkół‚. 

  Dzieci dzielnie i chętnie wykonywały zadania konkursowe. Namiastkę efektów ich pracy prezentujemy Państwu poniżej. To prace plastyczne uczniów z SKO przy szkole filialnej w Sieroniowicach.

  23 Kwietnia 2018
  czytaj dalej
 • Dzień Otwartych Drzwi w sieroniowickiej szkole

  20180321_114903.jpeg

  21 marca w szkole w Sieroniowicach odbył się Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego uczniowie  promowali  działalność Szkolnej Kasy Oszczędności wśród przedszkolaków. Wszyscy mieli okazję zobaczyć przedstawienie pt. " Talenty rozwijamy, a kasę w SKO oszczędzamy".

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs wiedzy o oszczędzaniu

  20180315_122738.jpeg

  15 marca członkowie SKO ze szkoły w Sieroniowicach zgromadzili się na sali gimnastycznej, by spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o oszczędzaniu, Banku Spółdzielczym i Szkolnej Kasie Oszczędności. Konkurs odbył się pod hasłem "Rozbijamy BankowiSKO i mamy już wszystko".

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • SKO zaprezentowało program artystyczny o oszczędzaniu

  DSCN1334.jpeg

  W piątek 16 marca 2018 r. w PSP w Jaryszowie odbył się apel SKO, na którym uczniowie recytowali  wierszyki oraz pokazali inscenizację pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Cały program artystyczny dotyczył oszczędzania:  pieniędzy, wody, energii elektrycznej, jak również umiejętnego korzystania z darów przyrody

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach" w SKO Sieroniowice

  20180201_115602.jpeg

  W styczniu b.r. nasi eskaowicze z sieroniowickiej szkoły wzięli udział w konkursie "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach". Każde dziecko miało za zadanie ułożyć krótki wierszyk, wyliczankę, rymowankę która mówiłaby o jego talentach i oszczędzaniu w SKO. Wszystkie rymowanki zostaną zaprezentowane na szkolnym przedstawieniu w marcu.

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły

  20180221_131100.jpeg

  W dniu 21.02.2018 r. w sieroniowickiej szkole członkowie SKO wzięli udział w "Olimpiadzie Sportowej z Bankiem Spółdzielczym", zorganizowanej przez opiekuna grupy Panią Grażynę Janiczuk.

   

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Zakończył się Konkurs "Świąteczna skarbonka" w sieroniowickiej szkole

  14 grudnia w szkole filialnej w Sieroniowicach rozwiązano konkurs techniczno-plastyczny "Świąteczna skarbonka". Nasi eskaowicze, z pomocą swoich rodziców, wykonali prace przestrzenne. Wykorzystali bardzo różne materiały i surowce wtórne. Pomysłowość wykonawców nie znała granic. Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z wykonanymi pracami.

  18 Grudnia 2017
  czytaj dalej
 • Konkurs "Pan Pieniążek" w sieroniowickiej szkole

  W dniu 08.11.2017 r. w Szkole Filialnej w Sieroniowicach rozstrzygnięty został konkurs pod nazwą "Pan Pieniążek", zorganizowany przez opiekuna SKO Panią Grażynę Janiczuk.

  15 Listopada 2017
  czytaj dalej
 • Światowy Dzień Oszczędzania w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach

  W Szkole Podstawowej filialnej w Sieroniowicach w dniu 31.10.2017 r. na zakończenie miesiąca oszczędzania oraz z okazji Światowego Dnia Oszczędzania miały miejsce zawody sportowe z pieniędzmi w roli nietypowych przyrządów do ćwiczeń. Członkowie SKO świetnie radzili sobie z konkurencjami.

  Połączenie promocji oszczędzania z promocją zdrowia jest godne pochwały. Widać "nasi SKO-wicze" mają wiele zapału zarówno do sportu jak i oszczędzania.

  02 Listopada 2017
  czytaj dalej
 • Pasowanie na członka SKO w sieroniowickiej szkole

  W dniu 25 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach odbyło się uroczyste "Pasowanie uczniów klasy I na członków SKO", czyli uczestników Szkolnej Kasy Oszczędności. Podczas pasowania oczywiście nie mogło zabraknąć osoby reprezentującej nasz Bank; była nią Pani Irena Wenszka - Dyrektor Oddziału w Ujeździe. Wręczyła dzieciom drobne gadżety, aby zachęcić młodych SKO-wiczów do oszczędzania.

   

  27 Października 2017
  czytaj dalej