Uwaga 0 zł Promocja dla nowo zakładanych rachunków       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, zlokalizowana w Wierchlesiu, ul. Strzelecka 1

Nieruchomość gruntowa zabudowana, zlokalizowana w Wierchlesiu, ul. Strzelecka 1, gmina Jemielnica, powiat strzelecki, przy drodze wojewódzkiej nr 426 o nawierzchni asfaltowej.

Nieruchomość składa się z działki numer 13/5, arkusz mapy 1, obręb Wierchlesie, o powierzchni 0,269 ha, zabudowanej:

  1. budynkiem restauracji z zapleczem i kotłownią, wolnostojącym, o zwartej bryle, parterowym, niepodpiwniczonym, o powierzchni użytkowej 155,53 m2, murowanym w technologii tradycyjnej, przebudowanym i rozbudowanym w 2008 r.,
  2. budynkiem byłej szkoły, wolnostojącym, wybudowanym w planie litery „L”, w części głównej piętrowym z poddaszem użytkowym jako strych, w skrzydłach bocznych parterowym z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczonym, o powierzchni użytkowej 277,53 m2.

Działka w całości stanowi zwarty, płaski teren, ogrodzony, w części utwardzony i oświetlony.

Uzbrojenie terenu: woda, kanalizacja, energia elektryczna, droga utwardzona.    

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Wierchlesie nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym jako teren zabudowy usługowej.

Sprzedaż nieruchomości nastąpi w drodze licytacji przeprowadzonej przez Komornika Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich. 

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt:

tel. 077 403 17 58 lub 512 723 321

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Bardzo atrakcyjna cena ! POLECAMY !